KİTAP DAĞITIM ETKİNLİĞİ

 Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi olarak  hastanemizde tedavi görmekte olan çocuklarımızın moral ve motivasyonunu arttırmaya yönelik gayretlerimizi sadece bayramlarla sınırlı tutmayıp süreklilik arz edecek şekilde sunmak öncelikli ilkelerimizdendir. Çünkü onlar sadece hasta değil onlar bizim neşemiz, umudumuz, geleceğimizdir.
Bu amaçla; Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcımız Mihran KÜÇÜK ve İdari Mali İşler Müdür Yardımcımız Songül PEHLEVAN’ın Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü Sağlık İletişimi Daire Başkanı Sayın Mutlu KAYA’ya yapmış oldukları ziyarette çocuklarımız için yapabileceklerimiz noktasında istişare edilerek fikir birliğine varılmıştır.
Daire Başkanlığından hediye edilen dergiler, hikaye kitapları, boyama kitapları, eğitici broşürler hastalarımıza dağıtılmak ve okuma bölümlerine bırakılmak üzere teslim alınmıştır. Daire Başkanımız Sayın Mutlu KAYA’ ya göstermiş oldukları nezaket ve destek için ayrıca misafirperverlikleri için de Uzm. Gani DURUR ve Arif GEYİK beyefendilere teşekkür ederiz.
            Hediye edilen dergi, kitap ve broşürler, çocuk servisinde yatan hastalarımıza Hastane Yöneticisi Op. Dr. Ömer ŞAHİN ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Huriye İPEK tarafından dağıtılmış olup, hastanemizdeki bekleme alanlarında mevcut olan okuma bölümlerine konulmuştur.

 Okunma Sayısı : 1553         14 Haziran 2016Resim Galerisi