SİNCAN BELEDİYESİNDEN 14 MART TIP BAYRAMINA ÖZEL PROGRAM

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Tıp Bayramı’nda Sincan’da görev yapan doktorlarla bir araya geldi. Doktorluk görevinin ulviliğinden bahseden Başkan Ercan “Hayatımızın ilk anından son anına kadar bizler için çalışan doktorlarımızın hakkını ödeyemeyiz” dedi.

Başkan Ercan’ın ev sahipliğindeki program Sincan Kültür Evi’nde düzenlendi. Programa; Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük, Sincan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Tuba Yiğit, Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Hamidullah Türkkanı ve Sincan’da görev yapan doktorlar katıldı.

Misafirlerini kapıda karşılayan Başkan Ercan, doktorların sorularını da cevapladı. Hep beraber çalışmanın vurgusunu yapan Başkan Ercan, “Tüm sağlık çalışanlarının tıp bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Anne karnında başlayan hayat yolculuğunun ilk gününden, ölüme kadar geçen hayatımızın her alanının doğrudan içinde olan ve yaptıkları işlerle büyük sorumluluk alan sağlık çalışanlarımız sadece sağlık alanında değil, toplumsal hayatında her karesinde şefkatli, azimli ve fedakârca çalışmaktadırlar bugün burada doktorlarımız ve hastane çalışanlarımız ile bir araya geldik. Tüm tıp camiamızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum” dedi.


 Okunma Sayısı : 587         20 Mart 2018Resim Galerisi