CUMHURBAŞKANIMIZ 14 MART TIP BAYRAMINDA SAĞLIK ÇALIŞANLARIYLA BULUŞTU

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde Tıp Bayramı dolayısıyla hekimleri kabul etti ve düzenlenen programa katılarak bir konuşma yaptı.
Cumhurbaşkanımız ERDOĞAN, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle düzenlenen programda yaptığı konuşmada, '' Türkiye her atılımı gibi, sağlık konusundaki katettiği mesafeyi de, kendisiyle birlikte tüm dostlarının, tüm insanlığın hizmetine sunuyor. Uluslararası camiadan ülkemize ciddi denilebilecek oranda hasta alabiliyoruz, bu noktaya geldik. Bugün Türkiye, Dünyanın en önemli uluslararası sağlık hizmetleri merkezinden biri haline gelmiştir '' dedi.

Türkiye'nin 81 ilinden gelen hekimlere ve sağlık camiasından katılımcılara hitap eden Cumhurbaşkanımız ERDOĞAN, sağlık çalışanlarının eşrefi mahlûkat, yani yaratılmışların en şereflisi olan insana verilebilecek en güzel hizmeti ifa ettiklerini söyleyerek Tıp Bayramını tebrik etti.

14 Mart Tıp Bayramı töreninde Zeytindalı harekatı kapsamında Afrin Operasyonunda, Mehmetçiklerimizle birlikte ateş hattında ve omuz omuza görev yapan hastanemiz Acil Tıp Uzmanı Uzm. Dr. Eren USUL konuşma yapmıştır. Hastanemizi gururlandıran çalışmalarından dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dileriz. Okunma Sayısı : 436         20 Mart 2018